Facets Range Input (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: About
ar: حول
