Facets Range Input (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Maximum
ca: Màxim

en: Apply
ca: Aplica

en: Minimum
ca: Mínim

en: About
ca: Detalls
