Facets Range Input (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Maximum
es: Máximo

en: Apply
es: Aplicar

en: Minimum
es: Mínimo

en: About
es: Acerca de
