Facets Range Input (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Maximum
fi: Suurin

en: Apply
fi: Käytä

en: Minimum
fi: Pienin

en: About
fi: Tietoja
