Facets Range Input (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Minimum
gl: Mínimo

en: About
gl: Información
