Facets Range Input (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Maximum
tr: En fazla

en: Apply
tr: Uygula

en: Minimum
tr: En az

en: About
tr: Hakkında
