Facets Range Input (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે
