Facets Range Input (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Maximum
it: Massimo

en: Apply
it: Applica

en: Minimum
it: Minimo

en: About
it: Informazioni
