Facets Range Input (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par
