Facets Range Input (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: About
vi: Giới thiệu
