Facets Range Input (2.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి
