Facets Range Input (2.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Maximum
be: Максімум

en: Apply
be: Ужыць

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб
