Facets Range Input (2.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད
