Facets Range Input (2.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Search
de: Suche

en: Apply
de: Anwenden

en: Please enter a positive number.
de: Bitte geben Sie eine positive Zahl ein.

en: About
de: Über

en: Add range results for all the steps between min and max range.
de: Bereichsergebnisse für alle Schritte zwischen Min.- und Max.-Bereich hinzufügen.

en: Please enter a valid range
de: Bitte geben Sie einen gültigen Bereich ein
