Facets Range Input (2.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz
