Facets Range Input (2.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Minimum
hi: न्यूनतम

en: About
hi: के बारे में
