Facets Range Input (2.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Apply
fa: تایید

en: Minimum
fa: حداقل

en: About
fa: درباره
