Facets Range Input (2.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: About
el: Περί
