Facets Range Input (2.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Maximum
et: Maksimum

en: Apply
et: Rakenda

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist
