Facets Range Input (2.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Maximum
he: מקסימום

en: Apply
he: החל

en: Minimum
he: מינימום

en: About
he: אודות
