Facets Range Input (2.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: About
lt: Apie
