Facets Range Input (2.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Maximum
ru: Максимум

en: Apply
ru: Применить

en: Minimum
ru: Минимум

en: About
ru: Информация
