Facets Range Input (2.0.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Maximum
uk: Максимум

en: Apply
uk: Застосувати

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Please enter a positive number.
uk: Будь ласка, введіть додатне число.

en: About
uk: Про модуль
