Facets Range Input (2.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Maximum
ja: 最大

en: Apply
ja: 適用

en: Minimum
ja: 最小

en: About
ja: アバウト
