Facets Range Input (2.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Maximum
ro: Maxim

en: Apply
ro: Aplică

en: Minimum
ro: Minim

en: About
ro: Despre
