Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Save field settings
bs: Sačuvaj postavke polja

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
