Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Default value
de: Standardwert

en: Save field settings
de: Feldeinstellungen speichern

en: Save and continue
de: Speichern und fortfahren

en: Field types
de: Feldtypen

en: Simple text-based formatter
de: Einfache textbasiertes Anzeigeformat

en: Save and manage fields
de: Speichern und Felder verwalten
