Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Save field settings
id: Simpan pengaturan bidang

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Save and manage fields
id: Menyimpan dan mengelola bidang
