Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Save field settings
ro: Salvare configurare câmp

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Save and manage fields
ro: Salvare și administrare câmpuri
