Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
