Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
