Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Save field settings
ar: حفظ إعدادات الحقل

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Save and manage fields
ar: حفظ وتسيير الحقول
