Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Default value
da: Standardværdi

en: Save field settings
da: Gem feltindstillinger

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Field types
da: Felttyper

en: Save and manage fields
da: Gem og håndtér felter
