Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju
