Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Save field settings
gl: Gardar os axustes do campo

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Save and manage fields
gl: Gardar e xestionar campos
