Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
