Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए
