Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Save field settings
jv: Simpen setingan field

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
