Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Save field settings
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیکخستنی خانەکان

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە
