Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius
