Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
