Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Save and manage fields
nl: Opslaan en velden beheren
