Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
