Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Save field settings
th: บันทึกการตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
