Fake Login (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Other
id: Lainnya

en: Log in
id: Masuk

en: Enter the password that accompanies your username.
id: Masukkan sandi yang sesuai dengan nama anggota anda.
