Faker (3.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
