Faker (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Locale
is: Staðfærsla
