Faker (3.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Node title
it: Titolo nodo

en: User name
it: Nome utente

en: Field Type
it: Tipo di campo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
