Faker (3.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Locale
lv: Lokāle

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
