Faker (3.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Locale
mn: Локале

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
